• Услуги
  • Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія - розділ стоматології включає в себе всі аспекти лікування зубів. У нашому повсякденному поданні це майже завжди просто карієс. Насправді ж існує безліч захворювань порожнини рота, тобто зубів, тканин окістя, щелепи і навколозубних м'яких тканин, слизової оболонки порожнини рота.

У відділенні терапевтичної стоматології проводиться перш за все ендодонтичне лікування, тобто лікування інфікованих кореневих каналів.

Воно сьогодні здійснюється за допомогою великої кількості новітнього обладнання аж до спеціального ендодонтичного мікроскопа, що дозволяє виявити і ретельно пролікувати малі і численні відгалуження кореневих каналів. Для пацієнтів це означає найголовніше - надійність проведеної ендодонтичної терапії. Важливість цього важко переоцінити.

В кінцевому підсумку на якості ендодонтичного лікування базуються всі наступні етапи терапії. Окремо слід відзначити розроблені в стоматологічній клініці «Дент-Л» методики лікування пародонтит, гінгівітів, стоматитів та інших захворювань м'яких тканин порожнини рота. Ну і зрозуміло будь-яка терапія в клініці «Дент-Л» завжди є комплексною. Простіше кажучи, бореться з кожним з захворювань з усіх можливих сторін.