Ендодонтичне лікування
Однією з найскладніших категорій терапевтичної стоматології є ендодонтичне лікування
Ендодонтичне лікування - це комплекс лікарських маніпуляцій, що проводяться у зв'язку із захворюваннями, що виникли, внаслідок ускладнення карієсу, спрямований на збереження зуба та лікування каналів, які у звичайній терапії вилікувати практично неможливо.
Лікар цієї кваліфікації апріорі ніколи не скаже, що він не може "пройти цей канал". Це стає можливим не лише завдяки спеціалізованим знанням такого медика, а й устаткуванню, яким він оперує. Зокрема, техніка, що є «на озброєнні» ердодонту, дозволяє працювати при діаметрах отворів вже від 0.01 міліметра.
Запущений і не пролікований карієс вчасно — сам по собі малоприємний. Але набагато гірше те, що він призводить до різних ускладнень і захворювань, які можуть призвести навіть до втрати зуба.
Пульпіт і періодонтит – саме ті захворювання, які найчастіше спричинені карієсом. І тут приходить на допомогу ендодонтія, оскільки лікування кореневого каналу неминуче.
Лікування кореневих каналів у Василькові є, на жаль, найбільш часто виконуваною стоматологічною процедурою.
Варто звернути увагу, що від якісно проведеного ендодонтичного лікування залежить термін служби рідного зуба.
Ендодонтія – комплекс лікування, що складається з трьох основних частин – механічного чищення каналів, медикаментозної обробки та пломбування кореневих каналів. Це складний, відповідальний, багатоетапний процес. Отже, у разі потреби проходження такого лікування потрібно дуже обережно вибирати стоматологічну клініку. Адже для успішного результату, клініка, де було б поєднання високопрофесійних фахівців, прогресивної технологічної бази та якісних матеріалів – оптимальний варіант.
Окремо варто відзначити, що в стоматологічній клініці "Дент-Л" використовується сучасна анестезія, яка виключає будь-які болючі відчуття.
Протипоказання до ендодонтичного лікування
- Неможливість відновлення зуба;
- неможливість проходження та обробки кореневих каналів;
- Вертикальний перелом кореня зуба.
Ендодонтія включає наступні етапи:
- анестезія;
- Видалення пульпи (нерва) зуба;
- ретельна обробка та пломбування кореневого каналу;
- у разі наявності запального процесу у періодонті – його відповідне лікування.